iyi-kitap-7-yasinda-cocuk-kitaplari

İyi Kitap 7 Yaşında


Merhaba !

Tudem Yayıncılık´ın çok çok sevdiğim Çocuk Kitapları dergisi "İyi Kitap" 7 yaşına girdi ! İyi Kitap´ı bilmeyenler için biraz bahsedeyim, Tudem Yayıncılık tarafından aylık olarak yayınlanan Çocuk Edebiyatı üzerine çıkan bir dergi. Dergi ücretli değil, basılı olarak biraz zor bulunsa da internet üzerinden de www.iyikitap.netadresinden de takip edilebiliyor, üstelik eski sayılarına da ulaşabiliyorsunuz.

Geçen hafta benim de davetli olduğum bir kutlama ile 7 yaşına girdi İyi Kitap, ne yazık ki, aynı günün sabahında Masal´ın tekrar ateşlenmesi sonucu bırakıp gitmem mümkün olmadı, uzaktan fotoğraflardan takip etmek durumunda kaldım.Bu tip kar amacı gütmeden sektöre hizmet eden yayınların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum, ve sizlerin de okuması için basın bültenini de paylaşıyorum aşağıda...İyi ki doğdun, iyi ki varsın İYİ KİTAP !BASIN BÜLTENİ
Tarih: 21 Mart 2016


İyi KitapYedi Yaşında

Çocuk ve gençlikkitapları ile ilgili tek kapsamlı süreli yayın olan İyi Kitap,İstanbul’da gerçekleştirilen davette, dostlarıyla birlikte yedinci yaşını kutladı.

Çocuk ve gençlik edebiyatına emek veren yetkin kalemlerle okurlarını buluşturanİyi Kitap, yedinci yılını geride bıraktı. İstanbul Beyoğlu’ndaki Türk Alman Kitabevi’nde, 17 Mart 2016 Perşembe akşamı gerçekleştirilen davete edebiyat çevreleri ilgi gösterdi. Sıcak ve dostane bir ortamda gerçekleştirilen kutlamaya Tudem Yayın Grubu yöneticilerinin ve çalışanlarının yanı sıra, çocuk edebiyatının önemli isimleri,İyi KitapDergisi’ne yazan yazarlar ve basın mensupları katıldı.

İyi Kitap’ın Yayın Yönetmeni İlke Aykanat Çam “İyi Kitap, yedinci yılını geride bıraktı ve alanda iz bırakan bir yayın olmayı başardı. Her sayısı merakla beklenen derginin, okurları için önemli bir başvuru kaynağı olmasında bağımsız duruşunun da payı büyük.” dedi. Çam, derginin yedinci yıldönümünde, yeni logosu ve yenilenen sayfa tasarımı ile 82. sayıyı hazırladıklarını belirterek “Sadece biçimde değil, içerikte de dikkat çekici değişimlere imza attık. Bu yenilikler okurlarımızdan ve yazarlarımızdan da çok olumlu tepkiler aldı. Ayrıca, yeni yaşımızı böyle güzel bir akşamda, böyle güzel bir grupla kutladığımız için de çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Renkli görüntülere sahne olan kutlamadaki sohbet konularında, İyi Kitap’ın geçmişten günümüze uzanan yolculuğu, çocuk ve gençlik edebiyatının bugünkü durumu ve yayıncılık dünyasına ilişkin güncel gelişmeler vardı.3328

Okunma

1

Yorum

0

Beğeni

Facebook

Twitter

  1. Emek Yasemın
    16.01.2020 14:50:34
    Benim adım EMEK ve Türkiye'den geliyorum, bu iyi haberi dünyanın insanlarıyla paylaşmak istiyorum, bugün VICKY DANIS FİNANSAL KREDİ FİRMASI şirketinden bugün 150.000 dolarlık krediyi nasıl alacağım. Bu iyi haberi dünya insanlarıyla paylaşıyorum, çünkü ülkemdeki birçok insanın kredi almak için doğru kredi şirketini aradığını biliyorum. Herhangi bir kredi arıyorsanız, e-posta yoluyla VICKY DANIS FİNANSAL KREDİ FİRMASI ofisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim: vickkydanisinc@gmail.com Bu şirket güvenilir ve yasal bir kredi şirketidir. Bana iyi hizmet verdikleri için bu kredi şirketinin test edicileri arasındayım.
Yorumunuzu Paylaşın